Strona główna img Usługi doradcze

Usługi doradcze

Usługa doradcza – oferowana przez Stowarzyszenie Księgowych  ma na celu wspomóc Firmę/Przedsiębiorstwo poprzez konkretną poradę w rozwiązaniu problemu z zakresu przedmiotu usługi.  Doradca/ekspert z danej dziedziny nie tylko przekaże wiedzę teoretyczną w danej sprawie (jak na szkoleniu), ale przede wszystkim wskaże kierunek rozwiązania i to w konsultacji z osobami, których Firma zobowiązała do wykonania zadania.

Każdy temat usługi/zagadnienie jest szczegółowo rozpisane w ofercie dotyczącej danej usługi i to zarówno na stronie internetowej O/O SKwP Kraków, ale także w Bazie Usług Rozwojowych, zapisując się przez którą można uzyskać dofinansowanie w postaci Mbon’ów.

Realizacja usługi  odbywa się w oparciu o znak jakości Małopolskich Standardów Usług Edukacyjno Szkoleniowych (MSUES), w obszarze doradztwa (DORADZTWO MSUES).

W celu najskuteczniejszego wsparcia działalności Firm - Oddział Okręgowy w Krakowie uruchomił  usługi doradcze, którymi chce pomóc w rozwiązywaniu konkretnych problemów związanych m.in. z ewidencją, wyceną składników majątku, rozliczeniem transakcji itp. Usługi te mogą być dofinansowane przez MARR, nawet do 80% z programu Mbon  http://info.mbon.pl ( 1 godz. usługi MARR dofinansowuje 2-ma bonami o wartości 45 zł).

Żeby skorzystać z dofinansowanej usługi doradczej należy po uzyskaniu Mbonów z MARR zapisać się na daną usługę w Bazie Usług Rozwojowych prowadzonej przez PARP, gdzie nasze usługi doradcze są zamieszczane.

Kontakt bezpośredni i zgłoszenia:

biuro@krakow.skwp.pl  tel. 530-684-102

 

AKTUALNIE OFEROWANE USŁUGI DORADCZE:

© 2024 Stowarzyszenie Księgowych w Polsce. Oddział Okręgowy w Krakowie. Wszelkie prawa zastrzeżone. | Polityka plików cookies | Regulamin Polityka RODO