Strona główna img Stowarzyszenie img Stowarzyszenie Księgowych w Polsce Oddział Okręgowy w Krakowie img Sylwetki zawodowe wykładowców na kursie Podstawowa terminologia angielska dla pracowników księgowośc

Sylwetki zawodowe wykładowców na kursie Podstawowa terminologia angielska dla pracowników księgowośc

Sylwetki zawodowe wykładowców prowadzących zajęcia na kursie

Podstawowa terminologia angielska dla pracowników księgowości

dr hab. Konrad Grabiński - doktor habilitowany nauk ekonomicznych, adiunkt w Katedrze Rachunkowości Finansowej Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie, wykładowca w Wyższej Szkole Przedsiębiorczości i Marketingu w Chrzanowie. Autor i współautor licznych artykułów i publikacji naukowych literaturze branżowej. Jest doświadczonym i długoletnim wykładowcą SKwP Oddział w Krakowie.

dr hab. Marcin Kędzior -doktor habilitowany nauk ekonomicznych, adiunkt w Katedrze Rachunkowości Finansowej Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie. Autor i współautor licznych artykułów i publikacji naukowych literaturze branżowej. Jest doświadczonym wykładowcą SKwP Oddział w Krakowie.

 

Uwaga: Nazwiska osób wykładających w danej edycji kursu można poznać najpóźniej dwa tygodnie przed planowanym rozpoczęciem kursu - w Dziale Szkolenia (nr telefonów SKwP O/O Kraków wew. 106,  107,  108,  112). 

© 2024 Stowarzyszenie Księgowych w Polsce. Oddział Okręgowy w Krakowie. Wszelkie prawa zastrzeżone. | Polityka plików cookies | Regulamin Polityka RODO