Strona główna img Stowarzyszenie img Stowarzyszenie Księgowych w Polsce Oddział Okręgowy w Krakowie img Sylwetki zawodowe wykładowców Dla kandydatów na księgowego w języku angielskim

Sylwetki zawodowe wykładowców Dla kandydatów na księgowego w języku angielskim

Sylwetki zawodowe wykładowców prowadzących zajęcia na kursie

Podstawowa terminologia angielska dla pracowników księgowości

RACHUNKOWOŚĆ:

 dr hab. Konrad Grabiński - doktor habilitowany nauk ekonomicznych, adiunkt w Katedrze Rachunkowości Finansowej Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie, wykładowca w Wyższej Szkole Przedsiębiorczości i Marketingu w Chrzanowie. Autor i współautor licznych artykułów i publikacji naukowych literaturze branżowej. Jest doświadczonym i długoletnim wykładowcą SKwP Oddział w Krakowie.

dr hab. Marcin Kędzior -doktor habilitowany nauk ekonomicznych, adiunkt w Katedrze Rachunkowości Finansowej Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie. Autor i współautor licznych artykułów i publikacji naukowych literaturze branżowej. Jest doświadczonym wykładowcą SKwP Oddział w Krakowie.

ETYKA:

mgr Karolina Marzec-Balinow - magister finansów i rachunkowości Uniwersytetu Ekonomicznego, magister edukacji filozoficznej i wiedzy o społeczeństwie Uniwersytetu Pedagogicznego. Wykładowca SKwP Oddział w Krakowie w zakresie etyki w rachunkowości i biznesie. 

Uwaga: Nazwiska osób wykładających w danej edycji kursu można poznać najpóźniej dwa tygodnie przed planowanym rozpoczęciem kursu - w Dziale Szkolenia (nr telefonów SKwP O/O Kraków wew. 106,  107,  108,  112). 

© 2024 Stowarzyszenie Księgowych w Polsce. Oddział Okręgowy w Krakowie. Wszelkie prawa zastrzeżone. | Polityka plików cookies | Regulamin Polityka RODO