Strona główna img List Akredytacyjny dla Biur Rachunkowych img Wykaz Biur Rachunkowych, które uzyskały List Akredytacyjny SKwP

Wykaz Biur Rachunkowych, które uzyskały List Akredytacyjny SKwP

W tym wykazie znajdują się informacje o Biurach Rachunkowych z terenu Małopolski, które spełniły warunki akredytacji w zakresie doskonalenia swojego warsztatu zawodowego – określone przez Zarząd Oddziału Okręgowego SKwP w Krakowie.

 

Kancelaria Rachunkowa "A.M.D." s.c.

http://www.amd.net.pl

 

Kancelaria Rachunkowa „A.M.D.” funkcjonuje na rynku krajowym, jako jedna z najdłużej działających firm świadczących kompleksowe usługi księgowe. Od momentu rozpoczęcia działalności w 1999 roku wbrew powszechnie obowiązującej konwencji typowej dla współczesnych biur rachunkowych, które kładą nacisk na masowość i pośpiech, Kancelaria nasza zapewnia indywidualne podejście do każdego klienta. Gwarantujemy rozwiązania najwyższej jakości przy jednoczesnym zachowaniu zasad etyki zawodowej i uczciwości.

Kancelaria Rachunkowa "A.M.D." s.c.
34-100 Wadowice ul. Krótka 1
tel. 33 873 33 90,  fax 33 873 20 34
email biuro@amd.net.pl

http://www.amd.net.pl

Biuro Rachunkowe Elżbieta Kozielec

z Krościenka n/Dunajcem

www.account-able.pl

 

W Naszej Kancelarii zawsze patrzymy na biznes Klienta w szerszej perspektywie, a swoją rolę widzimy w tym, by pomagać Klientom  w utrzymaniu długofalowego wzrostu, wyzwalaniu potencjału rozwoju biznesu a przede wszystkim w zachowaniu kapitału przedsiębiorstwa. Naszym celem jest zapewnienie kompleksowego doradztwa księgowego i ekonomicznego. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu świadczymy usługi outsourcingu rachunkowości.

Wszelkie sprawy wykraczające poza zakres naszych kompetencji zlecamy specjalistom z dziedziny finansów i prawa. Współpracujemy z biegłymi rewidentami, doradcami podatkowymi oraz radcami prawnymi.

Dodatkowo zapraszamy do naszej Osady nad Babieńskim Potockiem w Pieninach.

Jest to doskonałe miejsce relaksu dla osób spragnionych ciszy i spokoju z dala od miejskiego zgiełku. 

 

www.account-able.pl

© 2024 Stowarzyszenie Księgowych w Polsce. Oddział Okręgowy w Krakowie. Wszelkie prawa zastrzeżone. | Polityka plików cookies | Regulamin Polityka RODO